BloknotKağıt ve kaleme sürekli ihtiyaç duyanlar için en iyi tercih

Günümüzde birçok firmanın ofis ve çalışma ortamında not almak, çizim yapmak, izahta bulunmak ya da farklı hesaplamalar gerçekleştirmek için sürekli kağıt ve kalem ihtiyacı bulunur. Bu ihtiyaçları gidermek için bloknotlar kullanılır. Bloknot birden fazla boş ya da baskılı kağıdın birleştirilerek not tutmak, üzerinde çizim yapmak veya farklı amaçlar için kullanılmak üzere hazırlanan üründür.

Ofis çalışma ortamlarında her ne kadar günümüzün önemli bir kısmını bilgisayarda geçirsek ve ihtiyaçlarımızı bilgisayar ortamında halletsek dahi kağıda her zaman ihtiyaç duyarız. Bu sebeple masamızın üzerinde, çekmecemizde, raftalar vs birçok farklı noktada bloknot örnekleri bulundurmak önemlidir.

Bloknot çeşitleri incelendiği zaman iki çeşit bloknot modeli karşımıza çıkar. Kapaklı bloknot ürünlerinde kağıdın etrafını saran kapak ile kağıtlar ciltlenir. Bu işlem çoğu zaman kağıdın üst kısmından gerçekleştirilir. Kapak ile ciltlendiği için kullanılan sayfaların rahatça koparılabilmesi için her bir kağıda perforaj uygulanır. Diğer çeşit ise kapaksız bloknot ürünüdür. Bu uygulamada kağıtlar sırt kısmından tutkal yöntemi ile yapıştırılır ve kağıtlar rahatlıkla koparılabilir.

Sadece işyerlerinde kullanılmayan bloknot, aynı zamanda çok başarılı bir tanıtım aracıdır. Hedef kitlenize veya potansiyel müşterilerinize bloknotlarınızı diğer tanıtım ürünleri ile birlikte sunabilir ve firma imajınızın yansıtıldığı bu bloknotları kullanmasını sağlayarak kalıcı bir etki bırakabilirsiniz.

Bloknot ebatları genellikle A6 ve A4 kağıt ebatları arasında değişir. 1. hamur kağıt kullanılır ve genellikle tek renk baskı yapılır. Dilerseniz firma logosu ve iletişim bilgileri ile zenginleştirebilirsiniz.

Bloknot tasarımı gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Defter tasarımı için söylediklerimiz bloknot tasarımı için de geçerlidir. Kareli, noktalı ya da çizgili bir arayüz kullanılabilirsiniz. Sayfaların üst ve alt kısımlarında firma logosu, iletişim bilgileri ile detaylandırılabilir.

Bloknot baskısı ve bloknot yaptırmak artık çok kolay. Dilerseniz çalışmalarınızı yerinde çözüm hizmetimizle hazırlayabilir ve baskı için hazırlayabiliriz. Ürün adeti ve uygulama şekline göre siparişiniz hazırlanır. Türkiye’nin her köşesine baskı hizmeti sunmaktayız.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?