DavetiyeSizin için değer taşıyan herkeste kalıcı bir hatıra

Davetiyeler toplantı, seminer, konferans, gezi, nişan, düğün, açılış gibi tören ve etkinliklere katılması istenen kişilere bu etkinliği duyurma ve davet amacıyla yazılan kısa yazılardır. Genellikle özel olarak hazırlanmış kartlara bastırılır ve seçilen kartın davetin niteliğine uygun olmasına özen gösterilir.

Bir davetiye içeriğinde kimin davet edildiği, davet edenin kim olduğu, nereye davet edildiği, etkinliğin ne zaman olduğu ve çağırılış amacı eksiksiz olarak yer almalıdır. Adresin özellikle açık yazılmasına dikkat edilmelidir (Mümkünse, telefon numarasını da eklenebilir). Davetiyenin kaç kişilik olduğu, çocuk getirilip getirmeyeceği, özel kıyafet giyilip giyilmeyeceği, yemeğin olup olmadığı, ulaşım imkanı, programın süresi, davete cevap istenip istenmediği gibi detaylar davetin türüne ve yerine göre özel olarak belirtilmesi gereken noktalardır, belirtmeniz gereklidir.

Davet edilen kişiye programda (açılış yapmak, nikah şahitliği yapmak, oturum başkanlığı yapmak gibi) özel bir görev verilecekse bu durumun belirtilmesi şarttır, hatta davetiyeye ek olarak telefon vasıtasıyla iletişim kurulmalıdır.

Davet; toplantı veya resmi bir programla ilgiliyse davetiyeye gündem yazılabilir. Kurumsal davetiyeler firmalara ve çalışanlara yönelik olacağı için dijital davetiye ile her davetiyede davetlinin ismini çıktı olarak alabilirsiniz.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?