Ajanda / Spiralli Defter / Ciltli DefterTanıtım ve kullanım için etkili çözüm, etkili sunum

Firmalarda, eğitim birimlerinde, çalışma ortamlarında ve hayatın bir çok alanında en çok tüketilen ve ihtiyaç duyulan kağıt ürünlerinden biri defterlerdir. Defter üzerinde çizim yapmaya veya yazı yazmak için üretilen kağıtların bir araya getirilerek meydana getirilen çok sayfalı üründür.

Ajandalar, spiralli defterler ve ciltli defterler müşterilerinizde ve çevrenizde sizi hatırlatma etkisine sahiptir, çünkü bir çok alanda ihtiyaç duyulan bir üründür. Bu ihtiyaç öyle bir hale gelmiştir ki, insanlar çözüm ortaklarından ve birlikte ticaret yaptıkları firmalardan ilk önce promosyon defter talep ederler.

Bu ürün gruplarında sınırlama yoktur. Spiralli defter çeşitleri konusunda en belirleyici özellik ebat ve kapak çeşidi konusunda ortaya çıkar. Yaptırmak istediğiniz promosyon spiralli defter ürününe göre iç sayfaları dilediğiniz sayıda belirtebilirsiniz. Bir çok spiral defter modelleri 60 yaprak ile 240 yaprak arasında oluşturulmaktadır. Kapak çeşitlerine göre sert kapaklı defter ya da karton kapaklı defter olarak gruplandırılabilir.

Defter ebatları genellikle A6 ve A4 kağıt ebatları arasında değişmektedir. Ciltli defterler genellikle üstten ciltlenir ve isteğe göre sayfaların kolay koparılabilmesi için farklı işlemler uygulanabilir. Daha farklı model seçeneğini değerlendirmek için ajanda örnekleri ve promosyon defter örneklerini inceleyebilirsiniz.

Defter tasarımı sade tercih edilir. Doğrudan tüketiyice ve ihtiyaca yönelik üretildiği için ön kapakta firma logosu ile kurumsal bütünlüğü sağlayan bir renk tercih edilmesi yeterlidir. Defterin arka kapağında firma logosu ile birlikte firma iletişim bilgilerine yer verilir. İç sayfalarda köşede veya sayfanın ortasında firma logosu gözü yormayacak ve çalışmada kaba durmayacak şekilde kullanılır. Web adresi ve tarih kısmı kullanılır. Kareli defter, çizgili defter veya boş sayfalardan oluşan defter şeklinde kullanılır. Son zamanla trend olan noktalı defter örneklerinden de ilham alabilirsiniz.

Dilediğiniz özelliklerde, dilediğiniz defter çeşidi Ormat ayrıcalığı ile sizin için üretilir. Satış temsilcilerimizle iletişime geçerek promosyon defter fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir ve siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?