Dik Küp Bloknot / NotlukOfis ve masa üstü tanıtım ürünlerine farklı bir yaklaşım

Standart küpblok örneklerine benzer nitelikte olan bu dik bloknot ürünleri, etki bırakıp sizi hatırlamasını isteyeceğiniz potansiyel müşterilerinizde ve hedef kitlenizde uzun vadeli bir tanıtım imkanı sunar. Tanıtım yönüyle küpblok kadar etkili bir araçtır.

Dik küp bloknot veya notluk şeklinde de adlandırılan bu ürünlerin nasıl olması gerektiğine değinecek olursak, ölçü ve materyal kullanımına göre farklılık göstermektedir. Dik bloknot modelleri birçok çeşidinde eşit miktarda kağıt barındırır. En çok farklılık gösteren durum, kağıt çıkartma bölümünde yer alan kesim detayıdır. Bu detay yaptırmak istediğiniz ayaklı notluk çeşitlerine göre değişim gösterebilir ve tercih edilebilir.

Genel olarak ofis ortamında, masa üzerlerinde kullanılmakta olan dik bloknot ürünleri, kullanıldığı alan açısından önem taşır. Yapı olarak boş not kağıtlarından oluşur. Şirket logosu, iletişim bilgileri ve dileğe göre çizgili ya da kareli tasarım eklenerek tamamlanmış olur. İç kağıtlar genellikle tek yön baskıdan oluşur.

Dik bloknot ürünlerinin küpblok ürünlerine göre avantajlı olduğu önemli bir nokta ise yüzey alanında tanıtım yapabilecek kadar yere sahip olmasıdır. Sadece firma logosu ve iletişim bilgileriyle yetinmeksizin, sloganınıza ve amacınızı anlatacak görsellere yer verebilir, farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Böyle seçkinlik ve değer kazanmış olursunuz.

Dik küpblok çeşitleri ve ya ayaklı notluk çeşitleri farklı şekillerde olabilir. Dik küpblok baskısı için genellikle bristol kağıtlar ya da 1. hamur kağıtlar tercih edilir. Bristol tercih edildiğinde dik küpblok notluk ebatı değerince 40 – 60 yaprak arası kağıt almaktadır, 1. hamur kağıt kullanımında bu sayı daha da artmaktadır. Dik küpblok notluk kartonu için 200 gr/m² – 350 gr/m² arası kağıt gramajları tercih edilir. Yüzey alanı geniş yer kapladığı için firma logosu, iletişim bilgileri ve reklam niteliği taşıyan görsellerle zenginleştirilebilir.

Dik küpblok tasarımı ya da ayaklı notluk tasarımı için ihtiyacınız olan, kullanılacak materyallerle birlikte ebat seçimidir. Ebat seçimi doğrultusunda dik küpblok notluk şablonu sayesinde vektör tabanlı araçlarla kolayca tasarımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yazı ve görsel yönlerini hesaba katmayı unutmayınız.

Tasarım konusunda ihtiyaçlarınızı gidermek için destek vermekteyiz. Tarafınızdan hazırlanan dik küpblok notluk tasarımı ya da birlikte hazırlayacağımız çalışmalar hazırlanıp işleme alınır. Dilerseniz ofset ya da dijital ortamda prova çıktı alabilir ve seri üretim öncesi riskleri minimum düzeye indirebilirsiniz. Ürün adedine göre en kısa zamanda dik küpblok notluk ürünlerinizi tamamlar ve adresinize göndeririz.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?