DosyaSunum yaparken fark yaratın, akılda kalın

Firmanız için hazırladığınız broşür, katalog, kartvizit gibi tanıtım materyallerini bir arada toplayıp profesyonel bir şekilde müşterilerinize sunmanızı sağlayan araçlardan biri dosyadır. Dosyalar firmanızın kurumsal bütünlüğünü korur ve daha ileri bir seviyeye taşırlar. Ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi vermeye yarayan iletişim araçlarınızı bir arada tutmak için etkili ve estetik bir seçenektir. Resmi yazışmalarda kullandığınız antetli kağıtlarınızı üzerinde firmanızın isim ve logosunun bulunduğu bir dosya içerisinde sunmak ciddiyetinize ciddiyet katacak, kurumsal kimliğinize katkı sağlayacaktır.

Sunum dosyası hem kurumsal kimliğinizin tamamlayıcı bir öğesi olarak kullanılır, hem de müşterinizin eline ulaştığı zaman müşteriniz tarafından kendi ihtiyaçları için kullanabileceği bir araç görevini üstlenir. Ne kadar çok adrese ulaşırsa, firmanızın tanıtımını o kadar arttırır ve logonuz daha akılda kalıcı olur. Estetik ve farklı uygulamalara sahip bir sunum dosyası tasarımı uzun ömürlü olur.

Genellikle dosyaların dış yüzeyine baskı yapılır ve iç kısmına farklı materyaller yerleştirileceği için farklı bir uygulama yapılmaz. Tek cepli sunum dosyası ya da iki cepli sunum dosyası olarak kullanılır. Dosya cepleri bazen farklı baskıdan elde edilerek dosyaya yapıştırılır, bazen de dosya ile aynı tabakada yer alarak dosya içine doğru katlanır. Uygulama seçenekleri olarak birçok tanıtıma göre daha çeşitli bir yapıya sahiptir. Promosyon amaçlı verilebilecek USB bellek ya da tanıtım ve bilgilendirme amacıyla verilecek bir kartvizit için farklı kesimler uygulanır ve bu ürünler kesilmiş bölgelere yerleştirilir. Yüzeyi için istenilen selefon ve lak çeşiti uygulanarak görsellik arttırılır.

Sunum dosyalarında ebat seçimi, genellikle 23.3 cm x 31.2 cm ya da bu değerlere yakın tercih edilir. Antetli kağıt, katalog, broşür gibi tanıtım ürünleri sunum dosyasının içine yerleştirildiği zaman, dosyasın dışına taşmamalı ve bu sebeple uygun ebatlar tercih edilmelidir. Eğer içinde yer alan diğer tanıtım ürünleri adet ve kalınlık olarak önem arz ediyorsa, yapılacak dosyaya sırt payı da dahil edilebilir.

İş yerlerinizi tanıtmak, bilgilerinizi profesyonel bir şekilde paylaşmak ve aklıda kalmak için Ormat’ın size sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Dosyalarınızı tarafımıza ileterek siparişinizi hemen verin, hiç vakit kaybetmeden hazırlayıp adresinize gönderelim. Elinize ulaştığı andan itibaren diğer tanıtım ürünlerinizle birlikte tanıtım yapmaya başlayın.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?