Etiket Baskı SüreciEtiket basım sürecinin her aşamasını kalite ve uzmanlıkla gerçekleştiriyoruz.

Ormat Baskı Çözümleri olarak, etiket baskı hizmetleri kapsamında yer alan süreçlerde gerekli yeterliliğe, yetkinliğe ve kapasiteye sahibiz.

Etiket Tasarım / Grafik Tasarım

Endüstriyel fotoğraf çekimi, grafik tasarım uygulamaları ve çizim ortamımızla ihtiyacınız olan etiket tasarımlarını hazırlıyoruz. Bu işlemleri yaparken sizden gelen talepleri ve ürünün özelliklerini, algısını, seçiciliğini ve uygulama şeklini de dikkate alıyoruz.

Baskı Öncesi Hazırlık

Bu süreçte hazırlanmış olan etiketin ebatı, kesim şekli, renk dağılımları, uygulama şekli vb. unsurlar ele alınır. Alınan son kararlar ile dijital ortamda alınan çıktılar ile basılacak etiket için müşteriden onay alınır. Onay sonrasında kalıp/klişe ve diğer malzemelerin tedarik sürecine başlanmış olur. Etiket Baskısı için her şey hazır olduğunda müşteriye bilgi verilir ve dilerse süreci takip etmek için baskıları inceleyebilir.

Üstün Baskı Kalitesi & Laminasyon

Tedarik süreci tamamlandıktan sonra etiket basımı başlar ve talep edilen miktara göre gerçekleştirilir. Basımın her aşamasında yüksek hassasiyet ile iş takibi yapıyoruz ve baskının kusursuz bir şekilde ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Yine aynı süreçte lak/laminasyon uygulaması ile etiketin kalitesini artırıyoruz.

Kalite Kontrol / Etiket Dilimleme

Talep edilen adetlere göre etiket dilimleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Dilimleme ve sarma işlemi esnasında kalite kontrolü sağlayarak etiketleri tek tek inceliyoruz. Gerekli yerde müdahale ederek müşterilerimize en iyi sonuçla buluşturuyoruz.

Paketleme / Sevkiyat

Etiket dilimleme ve sarma işlemleri bittikten sonra isteğe göre paketleme gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin her yerine gönderim imkanı sağlıyor ve en acil ihtiyaçlarınızda bile mesai saatleri dışında siparişlerin gönderilmesini sağlıyoruz.

Etiket & Ambalaj Danışmanlık Hizmeti

Müşterilerimizi daha yakından tanımak ve yenilikçi çözümler sunabilmek için yerinde incelemeler yapıyoruz. Daha kaliteli etiket üretimi, daha uygun fiyat, uygulamaya yönelik öneriler ve farklı ürün konseptleri ile müşterilerimizin daha başarılı sonuçlar alması için katkıda bulunuyoruz. Gerçekleştirilen her siparişin ardından değerlendirme görüşmeleri yaparak daha etkili ve yeni ürünlerin için çalışmalara başlıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?