Etiket Baskı ÇözümleriHem Ofset Etiket, Hem Letterpress Etiket ihtiyaçlarınız için

Etiket işletmelerin ürünlerinin, aynı zamanda markalarının tanımını ve tanıtımını yaptıkları bir reklam aracıdır. Sticker olarak da bilinmektedir. Firmaların mecralarda ve ürünlerde tanıtım amacıyla kullandıkları etiketler, aynı zamanda ambalaj üzerinde yer alarak ürüne ait tüm bilgilere geniş yer vermektedir.

Doğrudan tüketiciye yönelik, başta gıda ve temizlik sektörlerinde olmak üzere birçok ürün ambalaj üzeri etiket bulunmaktadır. İçerdiği ürüne göre cam, metal, karton, plastik gibi malzemelerden yapılmış ambalajların üzerine yapıştırılır.

Tüketici kesimi için üretilen ürünler, alışveriş merkezlerinde aynı kategoride üretimi yapılan farklı markalar ile birlikte raflarda sergilenmektedir. Almak istediği ürünü ve seçtiği markayı önceden belirlemiş birinin dikkatini çekmek zordur, ama söz konusu yeni bir ürün araştırmasında olan potansiyel müşteri ise durum daha farklı olur.

Etiket çeşitleri her gün onlarca yeni ürünün piyasaya girdiği günümüzde rekabet ortamı git gide daha da zorlaşmaktadır. Seçeneklerin giderek arttığı bugünlerde mevcut müşteriler eski alışkanlıklarını bıraktığı gibi yeni ve farklı ürünlere de yönelebilmektedir. Ürününüzü ilk kez inceleyen birisi için bırakacağınız ilk izlenim çok önemlidir.

Ürün ambalaj ve etiketinin farkındalığı işte tam da bu noktada kendini göstermektedir. Alışılagelmiş formların dışında farklı etiket ebatları tercih edebilir, ürününüzün baskı kalitesi ve uygulamalar ile dikkatleri üzerine çekmesini sağlayabilirsiniz. Nilpeter B-280 Letterpress Etiket Baskı Makinesi ile 6 renk baskılı, UV ve sıcak yaldız uygulamalı, özel kesimli etiket ve ambalaj ihtiyaçlarınızı tek seferde ve yüksek baskı kalitesiyle üretiyoruz. Bunu yaparken maliyeti düşürebilmek ya da daha nitelikli işler çıkarabilmek için her zaman farklı seçenekler hazırlayarak sizi en doğru sonuca ulaştırmaya çalışıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?