Karton EtiketÜrünlerinize renk katacak çözümler

Etiket sektörünün en büyük pazar payına sahip olan karton etiketler, tekstil firmaları başta gelmek üzere birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bu karton etiketlerin en önemli firmanın müşterinin aklında daha fazla yer edinebilmek ve bilinirliği arttırmaya yardım etmesidir. Barkod ve fiyat özellikleri de bulundurarak, bilgi vermeye yönelik kullanım alanı da oluşur.

Karton etiket çeşitleri diğer ürün gruplarına göre daha fazla seçeneğe sahiptir. Çoğunlukla kağıt ve karton çeşitleriden oluşmaktadır. Kullanım alanı ve uygulama şekli belirlendikten sonra malzeme tercihi yapılmalı, bu seçim ışığında etkili ve sade bir tasarım ile uygulanmaya alınmalıdır. Yapılan etiket tasarımı birlikte farklı kesim tercihleri seçilerek etiketin daha estetik bir görünüme kavuşması sağlanabilir.

Ormat’ın sunmuş olduğu karton etiket baskısı her türlü sektör için uygundur. Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi verebilir ve kampanyalarınızı müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Sallama özelliğine sahip karton etiketler dediğimiz ipli karton etiketler ürün hakkında fiyat, barkod, detaylı bilgi ve talimat, uyarı, firma bilgileri, garanti koşulları gibi bir çok içerik için kullanılabilir.

Karton etiket baskısı dilerseniz tek taraflı, dilerseniz çift taraflı olarak gerçekleştirilebilir. Karton etiket boyutu çoğunlukla 8.5 cm x 5.5 cm olarak tercih edilir. Baskı için 350 gr. kağıt gramajı tercih edilir. Baskı sonrası belirttiğiniz bölgeden delinir ve kraft ipler ile birlikte adresinize gönderilir. Kraft ipleri deliklerden geçirerek ürününüzü satışa/kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?