Mücellit

 

Hayat verdiğimiz işlerde mücellit, baskı kadar önem taşımaktadır. Baskı sonrası departmanımız bünyesinde hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunacak makine ve ekipmanlarını sahip olmakla birlikte, bir çok uygulamayı tek elden çözüm imkanı sunmaktadır.

Amerikan Cilt

Horizon BQ460 ve BQ260 makinalarımız ile kitap, dergi, sürekli yayın gibi trajlı ve çok sayfalı işleriniz için keskin hatlara sahip, sağlam işler çıkartmaya yardımcı olur. Kullanılan malzemeler 1. sınıf olmakla birlikte saatte 1500’den fazla amerikan cilt uygulayabilmektedir.

Termal Selefon

Termal selefonun kullanım alanı gün geçtikçe artmaktadır. Normal selefona göre çok daha fazla avantaja sahiptir. Zeminli uygulamalarda ve özel renk kullanılarak gerçekleştirilen işlerde iz yapma riskini ortadan kaldırır. Maliyeti normal selefona göre daha uygundur. Amonyak gibi kimyasal ürünler kullanılmadığından koku yapmaz ve sağlık açısından sorun teşkil etmez. Gıda tüzüğüne uygundur.

Tel Dikiş

Makine parkurumuz sayesinde saatte 14000 adete kadar tel dikiş uygulaması gerçekleştirebiliyoruz. 32 cm x 32 cm ebatına kadar tüm ebattaki işlerinizde  sağlam ve uzun ömürlü sonuçlar elde edebilirsiniz.

Müşterilerinizle çalışmalarınızı paylaştığınız ilk izlenimler, mücellit uygulamalar ile kendini göstermektedir. Bu sebeple işçilik süreci baskı kadar önem taşımaktadır.

Ormat farkı

Bizi neden tercih etmelisiniz?

  • Seri üretim gerçekleştirebilen makina parkuruna sahibiz.
  • Temiz ve uzun ömürlü projeler meydana getiriyoruz.
  • İşçilik olarak memnun kalmadığınız ürünü iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz (müşteri sözleşmesini okuyun).
birlikte çalışalım

Pazarlama ve Satış birimimizle iletişime geçin, bir sonraki projenizde birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?