Ofset & Tabaka Etiketİster az miktarda, ister milyonlarca...

Ormat Baskı Çözümleri olarak ofset ve tabaka etiket ihtiyaçlarınızı da karşılamaktayız. Tabaka etiket ihtiyaçlarınızı ister az miktarda, isterseniz de milyonlar üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Az adetli ofset etiketler genellikle elle yapıştırılmak üzere üretilmektedir. Kendinden yapışkanlı tabaka etiketler genellikle kenarlardan yolunma veya mukavemet özelliğini kaybetme olasılığı düşük zeminlerde (naylon, koli, karton, bidon vb.) kullanılmak üzere üretilir. Ofset baskı ortamında üretildiği için çok daha ekonomik etiket çeşididir.

Bir başka tabaka etiket çeşidi de kağıt etiket ürünlerdir. Ağırlıklı olarak içecek sektöründe kullanılmakta olan kağıt etiketler, çok yüksek adetlerde ve çeşitlerde sipariş edilmektedir. Etiket baskısında kullanılan kağıtlar 70-90 gr/m² arası kuşe kağıt cinslerinden oluşmaktadır. Beyaz kuşe kağıtların dışında metalize kağıtlar da kullanılabilmektedir.

Kağıt etiketler ince ve düşük gramajlı kağıtların kullanılarak üretilir, bu sebeple baskıdan önce gerekli ortam koşullarının ve hassas bir biçimde basılması çok önemlidir. Kesim işlemi baskıdan sonra yapıldığı için hizalama, baskı kalitesi, tabakalama gibi unsurlar çok büyük önem arz etmektedir.

Ormat, ofset ve etiket alanında neredeyse tüm süreci kendi içerisinde uygulayabilme kapasitesine sahiptir. Böylece sizlere her iki alanda da çözüm sunarken kalite ve hizmet politikasından ödün vermeyen bir anlayışla hareket eder.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?