Amerikan ServisGıda sektörünün her alanında etkili bir tanıtım aracı

Mutfaklar evlerin en çok ve en çabuk kirlenen yerleridir. Yemeklerin yapıldığı ve genellikle o yemeklerin yendiği mutfakların kirlenmesi önlenemez bir  durumdur. Mutfaklarda tezgahla birlikte en çok da mutfak masası ve masa örtüsü kirlenir. Dijital ve ofset amerikan servis pratik bir çözüm olarak bu kirliliği biraz da olsa azaltmayı amaçlar. Aynı şekilde restoranlarda da her müşteriden sonra masa örtüsünü değiştirmek oldukça zahmetli olacağı için amerikan servis kullanımı oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olmuştur. Sadece masa örtüsü üzerinde yer almadığı gibi, restoranlarda ve alışveriş merkezlerinde tepsi amerikan servis kağıdı olarak da kullanım alanı yaygınlaşmıştır.

Masa örtüleri kadınların en değerli eşyaları arasında yer alır. Yemek esnasında bir tabaktan sos dökülmesi, bardaktan içeceğin damlaması ya da tabağın altının yağlı olması, masa örtüsünün çıkarılması çok zor olan lekelerle kirlenmesi anlamına gelir. Bu noktada devreye amerikan servis  girer. Masada yemek yiyen herkesin önüne –ya da örtünün üstüne- koyulacak amerikan servisler, hem örtünün ya da masanın ağır lekelerle kirlenmesini önleyecek hem de yemekten sonraki masa temizliğine pratiklik katacaktır.

Sadece ev hanımları için değil aynı zamanda yalnız yaşayalar için de amerikan servisler kolaylık sağlarlar. Temizlik konusunda ev hanımları kadar başarı gösteremeyen bireyler, yemek yiyecekleri zaman tabaklarının altına koyacakları bir amerikan servis ile masanın kirlenmesini önleyebilirler.

Dijital ve ofset amerikan servis örnekleri aynı zamanda restoranlarda da kullanılabilen ürünlerdir. Gün içinde yüzlerce, hatta binlerce müşterinin kullandığı masa örtüleri, ne kadar titiz de olsa kirlenmeye mahkumdur. İçecek dolu bardağın devrilmesi, tabaklardan yiyeceklerin taşması veya dökülmesi gibi nedenlerle kirlenecek masada her seferinde örtüyü değiştirmek yerine her müşteriye Amerikan servis açmak daha ucuz ve pratik bir yöntemdir.

Zaman içerisinde yoğun talep gören amerikan servis ürünleri çok farklı tanıtım amaçları taşır hale geldi. Restoranlar ve işletmeler amerikan servis kağıtlarını menü ve restoran tarihçesi gibi bilgilerle donatırken, bazı işletmeler de amerikan servis çalışmalarına farklı firmalar için reklam alanı olarak kullanmaktadır. Böylece tanıtım giderleri minimuma indirilirken, farklı sektörde yer alan şirketlerle yeni bir ticaret yapma imkanı ortaya çıkmış oluyor.

Tek kullanımlık, basit ve uygun fiyatlı olan Amerikan servis örnekleri, işletmenizin konseptiyle uyumlu olabilir ya da sponsor firma tarafından farklı çalışmalarda donatılabilir. Bu konsepti yakalayarak sipariş vermek için bizimle iletişime geçin. Amerikan servisi tasarımı dosyanızı tarafımıza gönderin, uygun fiyatları ve hızlı teslimi ile masalarınıza yeni bir renk katın.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?