Antetli KağıtKurumsal kimliğinizi tamamlayan her etkeni değerlendirin

Profesyonel iş hayatında dijital ve ofset antetli kağıtları oldukça önemli yere sahiptir. Bir işi sunuş biçiminiz kurumsallığın en temel unsurlardan biridir, bu yüzden sunumunuz iş dünyasında yaptığınız iş kadar dikkat ister. Üretim veya dağıtım ağınız ne kadar iyi olursa olsun ya da verdiğiniz hizmet ne kadar kaliteli olursa olsun müşteriyi size çeken ve kalıcı olmasını sağlayan şey, kendinizi ifade etme biçiminiz ve kullandığınız ürünlerdir. Müşteride güven hissi logosunu taşıyan ürünlerin farklı, size özgü ve kaliteli oluşuyla uyanır. Müşteriyi kaybetme riski ‘Doğru firma ile çalışıyorum’ fikrine sahip oldukça azalır.

Antetli kağıtlar, firma ismini, logosunu ve iletişim bilgilerini taşıyan materyallerin başında gelir. Dijital ve ofset antetli kağıtlar, özellikle büyük şirketlerin dış yazışmalarda kullandıkları , hitap ettikleri makama duyulan saygıyı gösterdiği kadar firmanın kendisine duyduğu saygıyı da yansıtır. Basit ve küçük bir ayrıntı olarak görülen antetli kağıdın önemi; saygı ve saygınlığın iş dünyasında en geçer akçe olduğu da göz önünde bulundurulursa daha iyi anlaşılır. Antetli kağıt örnekleri kullanarak iş ilişkiniz bulunan bir şahıs ya da firma ile resmi yazışmalar yaparken imajınızı güçlü tutmayı sağlarsınız.

Firma içi yazışmalarda da antetli kağıtlar kullanılır. Çalışanlara ciddi bir imaj uyandırmak ve firmaya aidiyet duygusu oluşturmak esas amaçtır. Çalıştığı firmayı sahiplenen ve firmasına güvenen personelin performansı her zaman daha yüksek olduğu yapılan araştırmalar tarafından desteklenmektedir.

Firmanızın reklamını dijital ve ofset antetli kağıtlar da yapar. Logonuz, firmanızın ismi ve iletişim bilgileri yazışmalarda kullandığınız antetli kağıtlarda bulunur. Müşterilerinizin zihninde yer tutmak ve ihtiyaç anında akla ilk gelen isim olmakta bu sayede olur. Antetli kağıtların kalitesi en önemli noktalardan biridir. Antetli kağıt örnekleri, sade ve açık renkler kullanılarak tasarlanan 1. kalite kağıda basılır. Yani bu kağıtların en yüksek ya da bir altı seviyeye kaliteye sahip olması gerekir. Bu kağıtlar hem elle yazılan yazılarda hem de yazıcılarda yüksek performans gösterirler.

Hızlı ve pratik bir şekilde antetli kağıtlarınızı tasarlayarak bize gönderin, en kısa zamanda size teslim edelim. Uygun fiyat ve hızlı teslimat imkanıyla antetli kağıt ihtiyacınızı en kolay şekilde temin edebilirsiniz.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?