El ilanıEn uygun fiyatlarla tanıtımınızı yapın

Reklam sektörünün en çok kullanılan unsurlarının başında el ilanı gelmektedir. Yeni ürün ve gelişmelerin tanıtımını yapmak, indirim ve fırsatları duyurmak, piyasaya henüz yerini almış bir marka veya işletmenin bilinirliğini arttırmak için dijital ve ofset el ilanları en etkili yöntem olarak gözlemlenmiştir.

El ilanlarının kullanım amacı, potansiyel kitleye ürün ve indirim kampanyaları ile ilgili bilgiyi aktarmak olduğu kadar, işletme ya da marka konusunda hiçbir bilgi ve fikir sahibi olmayan insanları da bu konuda bilgilendirmektir. Bunu gerçekleştirmek için el ilanı tasarlama konusunda üzerinde durulması gereken bazı noktalar vardır. Dijital ve ofset el ilanı örnekleri üzerine yapılan araştırmalar gösteriyor ki, ilk bakışta kişide merak uyandırması ve dikkat çekmesi önem taşımaktadır. Kullanılan renklerin ve nesnelerin, ilgili marka veya işletme ile özdeş bir yapıya sahip olması da önemlidir.

Tanıtımı yapılan ürünlerin ya da indirim kampanyalarının sade ve etkili bir dil ile anlatılmış olması, el ilanı hazırlama aşamasında dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir diğeridir. El ilanı incelendiğinde ilk bakışta ürüne odaklanma gerçekleşmeli, uzun ve gereksiz ayrıntı içeren metinlerle dikkat dağınıklığının önüne geçilmesi gerekmektedir. Eğer müşterinin ilgisi belli bir adrese yönlendirmeye yönelik olacaksa, büyün yoğunluk bu alanda gösterilmelidir. Müşterinin bir sonraki adımının yönünü değiştirmeye çalışmalıdır.

Katlamalı el ilanı hazırlayarak iletmek istediğiniz bilgiyi arttırabilir, daha fazla görsel ve içerik ile mesajınızı zenginleştirebilirsiniz. Bu bağlamda yapılacak çalışmalar daha üretken ve fark yaratıcı olabilir. Katlamalı el ilanı örnekleri için kapsamlı bir araştırma yaparak, farklı fikirler edinebilirsiniz.

Rakip firmaların önüne geçmek ve pazar payından daha büyük yere sahip olabilmek için, rekabet ortamının gelişmekte olduğu sektörlerde el ilanının rolü büyüktür. Tekstil, alışveriş, sağlık, gıda, eğitim ve bunlar gibi rekabetin yoğun olduğu birçok sektörde yeni sezon ve dönemlere yönelik çıkan ürünler, indirim ve kampanyalar ile ilgili bilgileri vermek için kullanılan el ilanları, aynı zamanda akıllarda yer ederek bilinirliği arttırmayı sağlar.

Hazırlanan ofset ve dijital el ilanları, görsel açıdan dikkat çekici, içerik bakımından sade ve tatmin edici olmalıdır. Bu el ilanları sokaklarda, kalabalık meydanlarda, alışveriş merkezlerinde, standlarda veya bunlar gibi farklı bölgelerde dağıtılmalıdır. Kısa zamanda çok sayıda potansiyel müşteri edinebilmek için el ilanları yüksek sayıda basılmalıdır.

Yeni bir mağaza açılışı duyurmak, ürünlerinizin ve firmanızın tanıtımını gerçekleştirmek, kampanyalar hakkında bilgi vermek ya da sadece marka bilinirliğinizi daha da arttırmak için el ilanı ihtiyacınız varsa, Ormat ile iletişime geçerek hızlı üretim ve uygun fiyat ayrıcalığıyla el ilanınıza sahip olun. Dilerseniz dosyalarınızı bize gönderin, dilerseniz yerinde çözüm uygulaması ile tasarımınızı birlikte hazırlayalım. Bizimle çalışın ve farkı kendiniz görün!

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?