Masa TakvimiMasalara ve ofislere estetik katacak, kalıcı ve etkili bir promosyon ürünü

Ofis ortamlarının ve masaların vazgeçilmez ürünlerinden olan masa takvimleri gün içerisinde her zaman göz önünde bulundurulur. Bu sebeple etkili bir tanıtım ürünü olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Masa takvimleri sağladıkları faydalarla birlikte çalışma ortamlarında ve ofislere estetik bir görüntü sağlar. Kurumsal kimliğiniz başarılı bir şekilde yansıtarak firma isim ve logosunu uygulayabileceğiniz masa takvimleri ile yılın her günü müşterilerinizin gözünün önünden ayrılmayacak, yapacakları günlük planlarda her daim yanlarında olacaksınız. Böylece markanızın ve firmanızın bilinirliğini ve akılda kalma oranı artacaktır. İhtiyaç halinde akla gelen ilk isim siz olacaksınız.

Masa takvimi tasarımı konusunda fikir sahibi değilseniz, internette kapsamlı bir araştırma yapabilirsiniz. Mücellit yoğunluğu olan bir promosyon ürün olduğu için standart ebatların dışında çalışmalara hayat verebilirsiniz. Uygulama ve kullanım teknikleri olarak sınırların dışına çıkabilirsiniz ve Ormat aracılığıyla farklı özellikler katabiliriz.

Ormat tarafından paylaşılan masa takvimi şablonları ile akılda kalıcı ve etkili masa takvimleri yapmanız çok kolay. Sevdiklerinizin fotoğrafıyla ya da beğeni toplayan görsellerle süsleyebileceğiniz kişisel masa takvimlerinizi veya kalıcı bir promosyon malzemesi olarak düşündüğünüz masa takvimlerini hazırlamak için size sunduğumuz şablonlardan yararlanın. Hazırladığınız olduğunuz çalışmaları tarafımıza gönderin ve hemen işleme alalım. Ormat farkı ile takvimlerinizi adresinize gönderelim.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?