Duvar TakvimiDuvarlara ve bulunduğunuz ortama estetik katacak, kalıcı ve etkili bir tanıtım ürünü

Duvar takvimleri ile duvarlar daha renkli, daha dikkat çekici

Çok çeşitli ebatlarda üretilebilme imkanına sahip olan duvar takvimleri, çalışma ortamlarında ve yaşam alanlarında herkesin ihtiyacına yönelik etkili, pratik ve uygun maliyetli bir takvim çözümüdür. Dilediğiniz kağıdı ve renki seçebilme imkanınız bulunmaktadır.

365 yapraklı klasik duvar takvimleri, 4 yapraklı duvar takvimleri, 12 yapraklı duvar takvimleri gibi birbirinden farklı çeşitler bulunmaktadır. Bunların yanısıra promosyon ve tanıtım amaçlı tek yapraklı ve 12 ayı içerisinde bulunduran duvar takvimleri de mevcuttur. Son zamanlar internette çokça örneğini görebileceğiniz ay temalı duvar takvimi de tercih edilmektedir.

Alan olarak geniş yer kapladığı için yüzeylere ve takvimin alt karton taşıyıcısına dilediğiniz tasarımı ve renki uygulayabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi tamamlayan renk ve görsel materyallerle duvar takvimi tasarımı yapabilirsiniz.

Ayrıca duvar takvimlerinde zaman çizelgesi ve yapılacaklar listesi gibi ayrıntılar eklenerek kullanım alanı genişletilebilir bir üründür. Bunun için de çoğu zaman büyük takvim yaprakları tercih edilir.

Her sayfası birbirinden farklı ve firma kimliğine uygun tasarımlı duvar takvimleri de üretilebilir. Özel olarak tasarlanmış kurumsal duvar takvimlerinin her sayfasında firma logosu ve firmaya ait iletişim bilgileri eklenebilir. Tasarıma uygun ve birbirini tamamlayan görseller ile içeriği zenginleştirebilirsiniz. Sayfa sayısı ve kağıt cinsini seçmek tamamen size kalmış. Sahip olmak istediğiniz ayrıcalıklar maliyeti yükseltebilir fakat özel duvar takvimleri firmanıza katacağı prestij bakımından oldukça etkili bir araç olacaktır.

Bir başka duvar takvimi örneği olarak gemici duvar takvimleri promosyon ürün olarak oldukça yoğun talep görmektedir. İsteğe göre alt ve üst kısımlarda yer alan taşıyıcılarla birlikte toplam 5 farklı parçadan oluşur ve bu parçalar spiral ile birbirine bağlanır. Her ay için farklı bir yaprağın olduğu bu gemici takvim çeşitleri zaman yönetimi ve planlama konusunda hassas olanlar için oldukça etkili bir seçenektir.

Yüksek baskı kalitesi ve mükemmel tasarımı Ormat farkı ile görün, en güzel duvar takvimleri sizler için hayat bulsun. Dilediğiniz duvar takvimi çeşitlerine istediğiniz tasarım ve uygulama ile sahip olun. Bizimle iletişime geçin ve mutlaka teklif isteyin.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?