KüpblokNot almak için kullanılan bu ürün ile daima müşterilerinizin ofisinde yer sahibi olacaksınız.

Müşterilerinizde, dikkat çekmek istediğiniz potansiyel müşterilerinizde ve hedef kitlenizde uzun ömürlü bir tanıtım sağlamak için küpblok oldukça etkili bir araçtır.

Bir küpblokta neler olmalı ya da neler bulunmalı diye sorulduğunda küpblok farklı ölçü ve materyallerle tedarik edilebilir. Küpbloğun kullanılacağı yerin özelliği, küpblok baskısı konusunda etki eden birincil özelliktir. Genel olarak ofis ortamlarında, masalarda kullanılacak olan küpbloklar boş sayfalardan oluşur, şirket logosu ve iletişim bilgileri ile şekillendirilir.

Küpblok çeşitleri nelerdir denildiğinde küpblok 1.hamur kağıt kullanılarak meydana getirilir. Küpblok baskısı için tercih edilen 1. hamur kağıtlar 60 gr/m² ile 120 gr/m² arasnda değişmektedir. Genellikle 500 yaprak kullanılan küpbloklar, 300 yaprak veya 250 yaprak olarak da tercih edilmektedir. Küpblok kartonu için 200 gr/m² ile 350 gr/m² arasında değişen karton çeşiti kullanılır ve bu karton üzerine firma logosu, iletişim bilgileri gibi ayrıntılar eklenir ve ya tanıtıma yönelik görsellerle zenginleştirilir.

Küpblok tasarımı yaparken verilecek olan bilgiye ve işin diğer özelliklerine göre farklı ebatlar tercih edilebilir. 9 cm x 9 cm ya da 8 cm x 8 cm boyutunda yapılabilmektedir. Bunun dışında tamamen kullanım ve dağıtım amacına bağlı olarak farklı ebatta dikdörtgen küpbloklar yapmak mümkündür.

Küpblok tasarımı müşterinizden ya da birlikte çalıştığınız çözüm ortağı tarafından tamamen baskıya hazır hale gelebileceği gibi, Ormat tarafından size sunulan taslaklar ve işinizi kolaylaştıracak farklı seçenekler ile çalışmanız üretim aşamasına getirilir. Baskı öncesi ofset ya da dijital prova alarak işin doğruluğu sağlanır ve oluşabilecek hata riski en aza indirilir.

Düşük ya da yüksek tirajlı küpblok ihtiyaçlarınız için hızlı çözümler sunabiliriz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve siparişinizi hazırlamak. Ormat’ın baskı ve ürün kalitesine tanıklık edin, farklı tanıtım ihtiyaçlarınız için birlikte hareket edelim ve iş dünyasındaki imajınıza değer katın.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama ve Satış birimlerimizle iletişime geçin, bir sonraki projeniz için birlikte daha iyisini, daha ileriyi hedefleyelim.

Sizi ileriye taşıyacak gerçek bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?